Szkoła‎ > ‎Osiągnięcia‎ > ‎Ranking Szkół‎ > ‎

Perspektywy 2021

opublikowane: 28 sty 2021, 06:29 przez Mariusz Szymański
Srebrna tarcza
 W tegorocznym Rankingu wzięto pod uwagę dane 2186 liceów ogólnokształcących i 1743 techników, które spełniły tzw. kryterium wejścia: maturę w czerwcu 2020 r. zdawało w nich minimum 12 maturzystów, a wyniki średnie z języka polskiego i matematyki zdawanych obowiązkowo były nie niższe niż 0,75 średniej krajowej.

Zgodnie z wynikami ogólnopolskiego rankingu szkół ponadgimnazjalnych Perspektywy 2021 Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie zdobył tytuł „SREBRNEJ SZKOŁY 2021” 15 miejsce w rankingu techników w województwie kujawsko- pomorskim, a 284 miejsce w rankingu techników w Polsce.

Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że po raz kolejny nas zauważono i doceniono. Brawo MY