Szkoła‎ > ‎

Nauczyciele

Wykaz nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

Jacek Kordowski – dyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

Agnieszka Krakowiak – wicedyrektor, nauczycielka języka polskiego

Rafał Sierko – kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy I a

Aleksandra Badowiec-Kurdyn – psycholog

Beata Kępczyńska - pedagog

Hanna Barczak - nauczycielka języka polskiego

Grażyna Blicharz – nauczycielka przedmiotów zawodowych ekonomicznych i logistycznych, wychowawczyni klasy III TL

Ewa Chlipała – nauczycielka wychowania fizycznego, wychowawczyni klasy IV TLg

Kinga Chmielewska – nauczycielka matematyki

Aneta Cieślewicz – nauczycielka przedmiotów zawodowych logistycznych, wychowawczyni klasy II TL

Marcin Dętkoś – nauczyciel geografii

Żaneta Gajkowska – nauczycielka historii, wiedzy o społeczeństwie, historii i społeczeństwa, historii i teraźniejszości, wychowawczyni klasy I TR

Lesław Giżyński – nauczyciel fizyki i przedmiotów zawodowych logistycznych, wychowawca klasy III a

Roman Gołębiowski – nauczyciel matematyki

Ewa Górska – nauczycielka języka niemieckiego oraz historii i teraźniejszości

Halina Grabarz – nauczycielka matematyki, wychowawczyni klasy II b

Sławomir Groszewski – nauczyciel geografii

Tadeusz Gzella – nauczyciel wychowania fizycznego

ks. Dawid Huzior – nauczyciel religii

Aleksandra Jabczyńska – nauczycielka języka polskiego, wychowawczyni klasy IV TI/TRp

Kinga Jakubowska – nauczycielka – bibliotekarka

Jolanta Jaszczak – nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy IV TIg

Agnieszka Jeziorna – matematyka

Mirosław Kocik – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Małgorzata Matus – nauczycielka reklamy w technikum reklamy

Kinga Mika – nauczycielka języka angielskiego

Emilia Nalazek -nauczycielka chemii

ks. Dawid Piwowarski – nauczyciel religii

Ewa Radczyc – nauczycielka języka niemieckiego

Grzegorz Ryckowski – nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych, technikum reklamy, ekonomicznych, etyki, wychowawca klasy IV TE/TRg

Anna Skowrońska – nauczycielka grografii, wychowawczyni klasy IV TL p

Marta Spandowska – nauczycielka – bibliotekarka

Joanna Sprycha – nauczycielka języka polskiego, języka polskiego dla obcokrajowców historii, historii i społeczeństwa, wychowawczyni klasy II TI

Anna Szulc – nauczycielka przedmiotów zawodowych w technikum reklamy, wychowawczyni klasy I b

Mariusz Szymański – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych, wychowawca klasy III TI

Mariusz Andrzej Szymański – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych, wychowawca klasy I Ti/Te

Aleksandra Thiemann – nauczycielka biologii, edukacji dla bezpieczeństwa, wychowania do życia w rodzinie, wychowawczyni klasy II a

Jolanta Tomkowicz – nauczycielka informatyki, podstaw przedsiębiorczości, doradca zawodowy, wychowawczyni klasy I TL

Magdalena Torbińska – nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy III TR

Ilona Wiśniewska – nauczycielka języka angielskiego, III b

Dariusz Wójcik – nauczyciel wychowania fizycznego

Wiesława Zalewska – nauczycielka przedmiotów logistycznych

Aleksandra Zawada – nauczycielka języka angielskiego

Marta Zwalińska – nauczycielka przedmiotów zawodowych  w technikum reklamy, wychowawczyni klasy II TR


Comments