Żyć jak pączek w maśle - droga do osiągnięcia sukcesu na rynku pracy

opublikowane: 16 mar 2019, 06:32 przez Agnieszka Grzymska
W tłusty czwartek III TI miała przyjemność uczestniczyć w zajęciach o temacie: Żyć jak pączek w maśle - droga do osiągnięcia sukcesu na rynku pracy.
Pani Magda Mrozek, pośrednik pracy z młodzieżowego centrum kariery OHP w Chełmnie przeprowadziła zajęcia dotyczące bilansu własnych wartości w kontekście rynku pracy i określenia swojej przyszłej pozycji na rynku pracy.
Celem zajęć było poznanie własnej osobowości zawodowej, mocnych i słabych stron, świadomość własnych celów i postaw życiowych. Młodzież określała cele zawodowe, które chce osiągnąć wskazując przy tym możliwe występujące trudności. Omówiono aktualne oczekiwania pracodawców co do przyszłych pracowników. Wskazano trendy rekrutacji i nowatorskie pozyskiwanie pracowników.
Lekcja była częścią cyklu zajęć, w których uczestniczyli również inni uczniowie naszej szkoły.