Zawody II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej w ZS2

opublikowane: 15 mar 2017, 13:45 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 15 mar 2017, 13:47 ]

10 marca br. w naszej szkole odbyły się zawody II stopnia (okręgowe) Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej, której organizatorem jest Uniwersytet Gdański.

Punktualnie o godzinie 11.00 grupa blisko 60  uczniów  z całego województwa, w tym z Zespołu Szkół nr 2, przystąpili do rozwiązywania zadań z zakresu logistyki. Liczna grupa reprezentantów naszej szkoły, którzy kształcą się w zawodzie technik logistyk, mogli sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności zawodowe.

A wyniki? To się okaże już wkrótce, gdy 20 marca Komitet Główny ogłosi wyniki.
Nad całością prac związanych z organizacją i przebiegiem Olimpiady w ZS nr 2, czuwali nauczyciele przedmiotów zawodowych: p. Joanna Siudowska i p. Lesław Giżyński.