Zakończenie Roku Szkolnego klas IV

opublikowane: 6 maj 2015, 07:29 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 6 maj 2015, 07:33 ]
„Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem…”

Koh 3,1

24 kwietnia 2015r. pożegnaliśmy tegorocznych Abiturientów. Tego dnia nadszedł dla nich czas zakończenia nauki w ZS 2. Jedni przyjęli ten fakt z radością, inni z ulgą, jeszcze inni z lekkim niepokojem czy lękiem o przyszłość. Rozpoczął się natomiast ważny okres budowania własnej dorosłej przyszłości. Absolwentom rocznika 2015 życzymy by ich życie było szczęśliwe, twórcze, ale także wartościowe, szlachetne, oparte na wartościach nieprzemijających. By byli pilnymi studentami, dobrymi pracownikami, porządnymi ludźmi. Nie poddawali się w obliczu porażki.

Jako absolwenci naszej szkoły pozostaną w naszej pamięci.