Zakończenie Roku Szkolnego dla klas IV

opublikowane: 2 maj 2016, 22:37 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 2 maj 2016, 22:40 ]

Dnia 29 kwietnia 2016 odbyła się w naszej szkole Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego dla klas IV. Było to zwieńczenie długiego procesu ciężkiej pracy, ale także podsumowanie jednego z epizodów życia Naszych Absolwentów. Dla naszych Maturzystów rozpoczął się ważny okres w życiu: budowania własnej dorosłej przyszłości.

Mieliśmy tego dnia okazję do wyróżnienia tych, którzy sprawili, że szkoła mogła być z siebie dumna. Wśród tegorocznych Absolwentów były bowiem jednostki nieprzeciętne, które ukończyły naszą szkołę z wyróżnieniem, uczestniczyły w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych. Wyróżniliśmy wszystkich, którzy potraktowali pobyt w naszej szkole jako miejsce do pozytywnego działania m.in. w wolontariacie, czy w SU.

Naszym Absolwentom życzymy, by ich życie było szczęśliwe, twórcze, ale także wartościowe, szlachetne, oparte na wartościach nieprzemijających. By byli mądrymi architektami budowli własnego życia.

Pozostaniecie w naszej pamięci