Kolejne spotkanie z programistami z Allegro

opublikowane: 15 lut 2017, 12:35 przez Mariusz Andrzej Szymański   [ zaktualizowane 24 lut 2017, 10:23 ]

Kolejne zajęcia rozpoczną się w piątek 3 marca o godzinie 13:20.
Serdecznie zapraszamy.

-----------------Archiwum-------------------------------------
Na pierwsze robocze spotkanie zapraszamy już w poniedziałek 20 lutego o godzinie 15:05 do pracowni komputerowej nr 7. Będziemy instalować środowisko

IntelliJ IDEA dostępne na stronach firmy jetBrains.com edycję ultimate można popróbować prze 30 dni lub można wypełnić formularz aplikacyjny i jako uczennica/uczeń otrzymać darmową licencję do nauki.

W piątek 17 lutego, na długiej przerwie, w szkolnej auli, odbędzie się spotkanie z programistami z toruńskiego zespołu Grupy Allegro. Zapewne to nie przypadek, że Panowie z którymi się spotkamy, są absolwentami technikum informatycznego naszego  #zs2 chełmno

Firma Allegro postanowiła poprowadzić w tym roku zajęcia z programowania dla zainteresowanych uczniów naszej szkoły. Piątkowe spotkanie będzie organizacyjne i ma na celu uzgodnienie tematyki zajęć oraz ustalenie dogodnych terminów.

Jeśli chodzi o zakres i tematykę zajęć Panowie z Allegro są przygotowani na kilka wariantów, a ostateczny wybór będzie zależał także od waszych preferencji. Rozważają oni naukę jakiegoś języka programowania od podstaw lub np. budowę aplikacji internetowych o ile grupa będzie składała się z bardziej zaawansowanych osób.

Na piątkowe spotkanie zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych programowaniem niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności - nigdy nie wiadomo co się wydarzy w piątak, a nieobecni nie mają racji :)

W razie potrzeby osobą kontaktową w ZS2  jest Mariusz A. Szymański.