XV edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej - WIELKI SUKCES ZESPOŁU Z ZS2

opublikowane: 26 mar 2017, 11:43 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 26 mar 2017, 11:43 ]

Zespół DELTA ZS2 zajął 18 miejsce w Polsce oraz 1 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim w XV edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. BRAWO!!!

Marcin Chorążak, Łukasz Bukowski, Karol Kaźmierczak oraz Łukasz Ziobro wraz z opiekującą się nimi przez cały czas trwania rozgrywek p. J. Tomkowicz wezmą udział w uroczystej gali podsumowującej projekt, która odbędzie się 27 kwietnia w Warszawie, w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych.

Aby podkreślić skalę sukcesu naszych uczniów, informujemy, że w tegorocznej edycji Gry brało udział ponad 17,5 tys. uczennic i uczniów z około 800 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski (6074 zespoły).