X OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LOGISTYCZNA

opublikowane: 4 paź 2017, 07:52 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 4 paź 2017, 07:53 ]

04.10.2017r. odbył się szkolny etap X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, do której uczniowie ZS nr 2 w Chełmnie przystępują już od wielu lat i z licznymi dotąd sukcesami.

Zmagania z trudnymi zagadnieniami logistycznymi  (z zakresu podstaw logistyki, zapasów i magazynowania, transportu i spedycji) uczniowie rozpoczęli o godzinie 11.00. Na tym etapie do rozwiązania był test składający się z 25 pytań. Czas to 40 minut.

Jak było? Jakie pytanie- łatwe czy trudne? …zdania są jak zawsze podzielone, ale okaże się 27 października, bo wtedy ogłoszone zostaną wyniki.

23 uczniów, którzy wystartowali w tegorocznej, jubileuszowej edycji olimpiady już czeka na wyniki, a my nauczyciele przedmiotów logistycznych trzymamy teraz kciuki.