Wyjazd do Szkocji

opublikowane: 12 maj 2019, 03:49 przez Agnieszka Grzymska
Wyjazd do Szkocji był niesamowity-mówią uczestnicy wymiany. „Widzieliśmy wiele wspaniałych miejsc i świetnie się bawiliśmy. Nie brakowało wspólnych śpiewów, długich rozmów z naszymi kolegami i szlifowania języka angielskiego.

Odwiedziliśmy jeszcze dwa wspaniałe miejsca: Edynburg i St Andrews. Pierwsze z miast zachwyciło swoją bogatą historią...

Zwiedziliśmy wspaniały zamek na szczycie skalistego wzniesienia w samym centrum miasta oraz Holyrood Palace, który jest rezydencja królowej brytyjskiej w Szkocji.

St Andrews to niewielkie miasteczno położone nad Morzem Północnym. Znajdują się tam najstarszy uniwersytet w Szkocji (studiowali tam książę William i Kate) oraz jedno z najdroższych pól golfowych w Szkocji.”

Uczniowie uczestniczyli także w zajęciach tanecznych. Wychowankowie Jenkins School of Highland Dance dali pokaz swoich umiejętności i zaprosili ich do wspólnej zabawy.

„Ten wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci i czekamy z niecierpliwością na przyjazd Szkotów we wrześniu.