WYJAZD DO GRUPY ALLEGRO

opublikowane: 22 kwi 2017, 02:59 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 22 kwi 2017, 03:00 ]

Uczniowie klas ITI oraz IITI pod opieką p.M.A.Szymańskiego, p.M.Szymańskiego, p.R.Sierko odwiedzili toruńskie biura Grupy Allegro. W czasie zajęć mieli szansę dowiedzieć się dużo na temat wszystkich stanowisk w Grupie Allegro. Zobaczyli też, jak pracują zarówno project managerowie, jak i developerzy. Uczniom bardzo zaimponowało, jak ludzie, którzy tam pracują odnosili się do nich i do siebie nawzajem, jak poważnie i z jakim szacunkiem traktowali swoją pracę.

Uczniowie #zs2chelmno uczestniczący w wyjeździe dowiedzieli się także, jak wygląda rekrutacja do Grupy Allegro. Podpowiedziano im również, jak rozpoczynać swoją przygodę z programowaniem i jak się go uczyć.

Jesteśmy wdzięczni Grupie Allegro za prowadzenie zajęć w szkole, za budzenie w naszych uczniach wewnętrznej motywacji do pracy.