Wycieczka zawodoznawcza do Gdańska dla klas TOR

opublikowane: 6 kwi 2018, 09:35 przez Agnieszka Grzymska

W dniach 28 i 29 marca 2018r. odbyła się wycieczka zawodoznawcza do Gdańska finansowana ze środków unijnych. Uczestnikami byli uczniowie IV TOR (18os.) i II TOR (2 os.). Organizatorem była pani Anna Szulc, a opiekunami były panie: Grażyna Blicharz i Anna Herbut Giżyńska.  Program wycieczki pierwszego dnia obejmował: wizytę studyjną w Pracowni Reklamy „OTIS” (zapoznanie się z organizacją pracy grafika, obsługą sprzętów tj. ploterów, drukarek wielkoformatowych), wizytę w oddziale firmy „Wirtualna Polska S.A.”  jako jednej z największych polskich portali internetowych (zapoznanie się z nowoczesnym medium, ciekawym miejscem pracy dla ludzi z pasją, przedstawienie prezentacji multimedialnej nt. sukcesów firmy). Program wycieczki drugiego dnia obejmował: wizytę   w TVP3 Gdańsk (zwiedzanie pomieszczeń i studia telewizji), wizytę w Agencji Reklamy „Arpi” (zapoznanie się z tworzeniem reklamy od projektu poprzez drukowanie i montaż, pokazanie obsługi sprzętu do druku laserowego, druku solwentowego, lateksowego). Atmosfera na wycieczce była bardzo przyjazna. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni.