Wybory do samorządu szkolnego

opublikowane: 4 paź 2018, 08:38 przez Agnieszka Grzymska
W środę 26 września odbyły się wybory samorządowe. Nową przewodniczącą została Oliwia Forney z klasy II aTL/TE a opiekunem rzecznika praw ucznia pan Mariusz Andrzej Szymański. Serdecznie gratulujemy.
Członkowie samorządu spotkali się już po raz pierwszy i podzielili obowiązkami. Rafał Miller i Marcin Daniszewski objęli funkcję zastępców naszej przewodniczącej. Piotr Pietrasiński został powołany na stanowisko rzecznika praw ucznia, a Jakub Ciechowski zajmie się wolontariatem. Ola Rosińska będzie pracować w roli sekretarza samorządu uczniowskiego, zaś Artur Montewski, Sara Piotrzkowska i Małgorzata Jaros będą dbali o organizację wydarzeń artystycznych w naszej szkole. Życzymy powodzenia i wytrwałości w działaniu!