WSPANIAŁE SPOTKANIE ZE SPORTSMENKĄ

opublikowane: 22 mar 2017, 13:23 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 22 mar 2017, 13:23 ]

22 marca 2017 naszą szkołę odwiedziła Pani Monika Ciaciuch, która odpowiadała na pytania dotyczące swojej kariery sportowej.

Spotkanie, przebiegało w niezwykłej atmosferze. Na początku młodzież obejrzała bieg finałowy IO Rio 2016, w którym wioślarska czwórka podwójna z panią Moniką w składzie zdobyła trzecie miejsce, a także uroczystość wręczenia naszej osadzie brązowych medali olimpijskich. Michał Westfalewski i Jarek Krysiński z klasy ITI przedstawili prezentację, w której wyjaśniono, na czym polega różnica pomiędzy wioślarstwem, a kajakarstwem oraz opowiedzieli o największych sukcesach naszego gościa. Następnie p. Monika opowiedziała o swojej karierze. Na koniec młodzież robiła sobie z p. Moniką pamiątkowe zdjęcia.