Wręczono stypendia za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów

opublikowane: 7 paź 2021, 11:04 przez Agnieszka Grzymska
4 października na boisku naszej szkoły odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uczniom, którzy otrzymali „stypendium za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów”. W obecności całej społeczności szkolnej dyplomy najzdolniejszym wręczyli Starosta Powiatu Chełmińskiego pan Zdzisław Gamański i dyrektor szkoły pan Jacek Kordowski. Wyróżnienia otrzymali: Anna Wyrębska i Wiktoria Narolska z klasy 3 TE/TR– stypendia w dziedzinie naukowej, Natalia Walecka z klasy 2 TR i Maciek Wiśniewski z klasy 4 TOR – stypendia w dziedzinie sportowej. Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy.