Wizyta w zakładzie Mueller Fabryce Świec i UMC Poland sp. z o.o.

opublikowane: 17 lis 2016, 10:15 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 22 lis 2016, 05:09 ]

Trzeci dzień Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości to wizyta studyjna w zakładzie pracy Mueller Fabryce Świec i UMC Poland sp. z o.o. w Ostaszewie. Uczennice i uczniowie naszej Szkoły zobaczyli, jak funkcjonują te zakłady pracy. Poznali także historię obu firm oraz zobaczyli, jakie produkty oferują. Zwiedzaliśmy również dział produkcji oraz zapoznawaliśmy się z formami magazynowania i przechowywania produktów. Dzięki temu udawało się dotrzeć do sedna specyfiki wybranego zawodu.

Najważniejsze zaś jest to, że nasze uczennice i uczniowie zaznajomili się z wymaganiami i niezbędnymi kwalifikacjami do pracy w przedsiębiorstwie oraz nawiązali kontakty z potencjalnymi pracodawcami.

Kierownikiem wycieczki była p. J.Tomkowicz, opiekunkami - p. A.Szulc, p. I.Wiśniewska.