Witamy IaBSIS w ZS2

opublikowane: 27 wrz 2021, 09:07 przez Agnieszka Grzymska
Pani Aleksandra Thiemann jest w tym roku wychowawczynią I a BSIS. Klasa liczy trzydzieści cztery osoby, w tym tylko siedem dziewcząt. Wszystkie dziewczyny kształcą się na fryzjerki, a chłopacy będą, między innymi, hydraulikiem, tapicerem, frezerem, elektrykiem i mechanikiem samochodowym.
Przewodniczącym jest Marcel Szociński.
O nowej szkole mówią, że jest duża, piękna, fajna i przyjemna. Klasa też jest ich zdaniem bardzo fajna - można współpracować. Wychowawczynię określają jako miłą, pomocną, pogodną, przyjemną, ale i stanowczą.
Pani Thiemann o swoich wychowankach mówi, że są bardzo pozytywni, klasa jest zdyscyplinowana, uczniowie wspierają się nawzajem i wypełniają zadania statutowe, a wszystkie problemy rozwiązywane są na bieżąco z pozytywnym efektem.
Powitajmy klasę I a!