Wiosenne konkursy

opublikowane: 12 mar 2015, 06:32 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 12 mar 2015, 06:40 ]

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursach z okazji szkolnego Dnia Wiosny:

1.      NATURA MOICH OKOLIC

Jest on przewidziany dla klas I-IV. Chętni uczniowie piszą wypracowanie lub fraszkę na temat tej pory roku. Prace można przekazywać do p. Agnieszki Kotlewskiej do dnia: 19.03.2015r., czyli do czwartku. Należy oddać je na papierze kancelaryjnym (wypracowanie maksymalnie 2 strony formatu A-4).

2.      WIOSNA W OBIEKTYWIE

Konkurs ten również adresowany jest do uczniów klas I-IV. Należy wykonać 2 zdjęcia, na których uchwycone zostaną pierwsze oznaki wiosny (najlepiej wydrukowane w kolorze na papierze fotograficznym w formacie 10x15). Prace można przekazywać do p. Agnieszki Kotlewskiej do dnia: 19.03.2015r., czyli do czwartku.

Cele konkursów: rozbudzenie zainteresowania uczniów przyrodą i zmianami w niej zachodzącymi, wyłonienie osób piszących „lekko” i z polotem oraz uczniów mających talent i zamiłowanie do fotografowania.

Dla zwycięzców czekają nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 20.03.2015r. podczas szkolnego Dnia Wiosny.

Zapraszamy!