Warsztaty fotograficzne w Centrum Sztuki Współczesnej

opublikowane: 2 lis 2018, 02:01 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 2 lis 2018, 02:06 ]
Dnia 18 października br. odbyła się wycieczka zawodoznawcza klasy 1 TOR do Torunia. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach fotograficznych w Centrum Sztuki Współczesnej. Panie animatorki przedstawiły historię  fotografii  tradycyjnej, a następnie nowoczesnej. Przykładem były ćwiczenia tzw. ekspozycji w fotografii oraz opóźniania zwalniania migawki. Zajęcia ich zdaniem były bardzo  ciekawe, kreatywne i  profesjonalne. Poza warsztatami uczniowie mieli okazję do integracji zespołu klasowego i poznawania siebie nawzajem. Kierownikiem wycieczki była pani Anna Szulc -wychowawca klasy, a opiekunami były panie: Kinga Jakubowska i Jolanta Tomkowicz. Zdaniem wychowawcy atmosfera na  wycieczce była bardzo fajna i  przyjazna.