WARSZTATY ARTYSTYCZNE dla klas TOR

opublikowane: 13 cze 2017, 04:30 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 13 cze 2017, 04:31 ]

W piątek 9. czerwca odbyła się wycieczka dydaktyczna do Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Bydgoszczy. Uczestniczyły w niej uczennice i uczniowie klas ITOR, IITOR, IIITOR #zs2chelmno- razem 42 osoby. Warsztaty z grafiki projektowej (Unit 3D), fotografii cyfrowej i malarstwa prowadzili dla nas wykładowcy akademiccy.

Najciekawsze okazały się zajęcia z malarstwa, podczas których młodzież miała okazję w pracowni malarstwa i rzeźby zmierzyć się z malowaniem martwej natury. Interesujące również były zajęcia z grafiki warsztatowej, na których projektowano grę strategiczną w programie Unit 3 D. Zdaniem wielu uczestniczek i uczestników zajęcia te były zdecydowanie zbyt krótkie.

Podczas wyjazdu opiekę nad młodymi ludźmi sprawowali p.G.Blicharz, p.J.Tomkowicz, p.W.Zalewska, p.M.A.Szymański. Całością kierowała p.A.Szulc.