Walentynki w ZS2

opublikowane: 1 lut 2018, 07:53 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 1 lut 2018, 08:04 ]

Dnia 9 lutego w #ZS2Chelmno odbędzie konkurs piosenki walentynkowej w wylosowanym wcześniej gatunku muzycznym. Dodatkowo mamy do zaoferowania drugi konkurs dla artystów indywidualnych bądź duetów. Przedstawicieli klas prosimy o stawienie się w najbliższy piątek (26 stycznia) na długiej przerwie w sali nr 23.

Klasy, które nie wezmą udziału w konkursie odbędą lekcje zgodnie z planem zajęć

Zachęcamy do wzięcia udziału. Przewidywane są atrakcyjne nagrody.

Ponadto w związku ze zbliżającymi się imieninami patrona miłości, świętego Walentego, uruchamiamy Pocztę Walentynkową. Kartki z wyznaniami sympatii, miłości i innych dobroci, prosimy wrzucać do urny na korytarzu do środy 7 lutego. Listy powinny być w kopertach, na których należy umieścić imię i nazwisko oraz klasę ucznia, któremu chcecie wysłać życzenia. Przesyłki rozdane zostaną w piątek, 9 lutego.