Walczymy w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

opublikowane: 4 gru 2016, 08:13 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 4 gru 2016, 08:14 ]

2 grudnia 2016 r. uczniowie: Agata Kasicz i Przemysław Zięba  reprezentowali naszą szkołę w kolejnym, już  II etapie IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wraz z jednym ze swoich nauczycieli prowadzących p. Lesławem Giżyńskim pojechali do Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy, gdzie odbyły się zmagania nad testem wielokrotnego wyboru, składającym się z 25 pytań.

Organizatorem konkursu jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, a honorowy patronat sprawują: Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Uzyskanie przez uczniów tytułu laureata lub finalisty skutkować będzie m.in. zwolnieniem
z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Gratulując już osiągniętych sukcesów, trzymamy kciuki za naszych uczniów i czekamy  na wyniki do 16.12.2016 r.