Wakacje 2021

opublikowane: 29 cze 2021, 05:01 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 29 cze 2021, 05:02 ]

Za nami kolejny rok wytężonej pracy, rok inny niż wszystkie, bo naznaczony pandemią i nauką zdalną. Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od podręczników, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim uczniom by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

ĉ
Agnieszka Krakowiak,