VII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

opublikowane: 10 paź 2014, 05:21 przez Anna Herbut - Giżyńska   [ zaktualizowane 10 paź 2014, 05:23 ]

W dniu 10 października 2014 roku 35 uczniów Naszej szkoły, kształcących się w zawodzie technik logistyk przystąpiło do I etapu VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, której organizatorem jest corocznie Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu. Hasło tegorocznej olimpiady to: Zapasy z zapasami. W ciągu 40 minut uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru składający się z 25 pytań. Czy trudnych...? Tego dowiemy się, gdy zostaną ogłoszone wyniki etapu szkolnego, czyli 31 października br. W VII edycji olimpiady zapytano logistyków w teście m.in. o: Konwencję TIR, zasadę FEFO, kody kreskowe, EAN-13, system GS1, INCOTERMS, czy EWZ. Nad przebiegiem etapu szkolnego czuwał komitet szkolny w składzie: przewodnicząca p. Anna Herbut- Giżyńska, oraz członkowie: p. Wiesława Zalewska, Grzegorz Ryckowski oraz Lesław Giżyński.