Uczymy się przemawiać- spotkania z ciekawymi ludźmi na Szkolnej 14

opublikowane: 6 kwi 2018, 09:42 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 6 kwi 2018, 09:42 ]

Dnia 5 kwietnia 2018 roku w auli Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie odbyło się spotkanie młodzieży z certyfikowanym mówcą Panem Rafałem Guzą. Tematem przewodnim spotkania były wystąpienia publiczne i autoprezentacja. Spotkanie zorganizowała p. Anna Herbut- Giżyńska- autorka  prowadzonej w szkole innowacji pedagogicznej pt. „ Edukacja w zakresie rozwijania wiadomości i umiejętności przydatnych w zawodzie przedstawiciela handlowego”.

Nasz gość specjalny to przedsiębiorca z blisko 10-letnim doświadczeniem, lider, a przede wszystkim certyfikowany mówca publiczny. Uczył się i zdobywał wiedzę od takich osobistości jak Brian Tracy, Robert Kiyosaki, Marcus de Maria, Les Brown, Paweł Borecki, Mateusz Grzesiak. Obecnie zarządza kilkuset osobowym zespołem handlowym.  Pełnił też funkcję prezesa Toastmasters Bydgoszcz.  To założyciel CashFlow Club przy Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. Twierdzi, że: „Sukces przychodzi wtedy, kiedy człowiek jest gotowy go przyjąć”.

Z dużym zaciekawieniem wysłuchaliśmy wykładu na temat skutecznej komunikacji, wizualizacji i realizacji celów oraz praktycznych rekomendacji dotyczących wystąpień publicznych ze strony doświadczonego mówcy. Umiejętności takie, jak: komunikowanie się, nawiązywanie kontaktów, czy budowanie relacji w grupie są przecież kluczowe dla człowieka sukcesu, dlatego spotkanie zaliczamy do udanych i bardzo przydatnych.

Dziękujemy Panu Rafałowi Guzie za poświęcony czas i wysiłek włożony

w przygotowanie spotkania !!!