Twórcze zajęcia marketingu

opublikowane: 25 wrz 2017, 12:12 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 25 wrz 2017, 12:14 ]

Poniedziałek to dobry dzień, by zacząć kreatywnie myśleć i działać. O tym przekonali się uczniowie klasy ITOR, którzy  wykonali 25.09.2017 napisy/ obrazy na koszulkach według własnych projektów. To wstęp do charakterystyki produktu, jako narzędzia marketingu mix. Produkt rozumiany jako wartość dla klienta...to hasło przewodnie. Uczniowie poznali tą i inne definicje produktu, jego elementy głównie przez pryzmat analizy własnych potrzeb, zgodnie z którymi wykonali zadanie, tj. stworzyli produkt na miarę swoich oczekiwań.

Cóż można stwierdzić- młodzi i zdolni. Sama radość. Super. Pozdrawiam moich uczniów. AHG