Test wiedzy pożarniczej

opublikowane: 18 mar 2016, 07:17 przez Agnieszka Grzymska
17 marca 2016 roku odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W rywalizacji wzięło udział 23 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy konkursu zmagali się z dwudziestoma pytaniami testowymi. Okazało się, że z zadanymi pytaniami najlepiej poradzili sobie: Patryk Pliszczyński z I TL oraz Marta Kocieniewska z II TL. Wspomniana dwójka będzie reprezentować ZS2 na kolejnym – miejskim etapie konkursu, który odbędzie się 23.marca br. Szkolnym zwycięzcom życzymy powodzenia, a pozostałym uczestnikom rywalizacji gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy.

Warto wspomnieć, iż Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.