Szlachetna paczka

opublikowane: 27 lis 2018, 11:56 przez Agnieszka Grzymska

W tym roku pomagamy panu Bolesławowi (84 l.) i jego synowi, panu Grzegorzowi (52 l.), którzy mieszkają razem w skromnym domu, na uboczu niewielkiej wsi. Panowie borykają się z dolegliwościami związanymi z wiekiem pana Bolesława oraz schizofrenią dwubiegunową pana Grzegorza. Pan Bolesław prowadził gospodarstwo rolne, wraz z żoną wychowywał syna chorego na schizofrenię. Starszy pan bardzo ubolewa nad śmiercią żony, opowiada, że dopóki żyła było mu lżej, łatwiej. Panom najbardziej dokucza samotność, martwią się o przyszłość gdyż utrzymują się tylko ze swoich. Potrzebują wsparcia w postaci artykułów żywnościowych, ubrań oraz środków czystości.

Na piątkowym spotkaniu z trójkami klasowymi wspólnie podjęliśmy decyzję o zbiórce środków pieniężnych. Prosimy o przekazanie zebranych kwot do środy 5 grudnia do opiekunów samorządu i wolontariatu (p. Jaszczak, p. Torbińska, p. Skowrońska).

Liczymy na Was!!!!

Samorząd Uczniowski i Wolontariusze