Szkoła‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Szlachetna paczka

opublikowane: 15 gru 2014, 12:47 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 15 gru 2014, 12:54 ]
SZLACHETNA  PACZKA DOTARŁA DO RODZINY

W niedzielny poranek paczka, którą razem stworzyliśmy dotarła do Pani Romany i jej syna Wiesława. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby wnieść radość w ich życie serdecznie dziękuję. Poniżej list, który otrzymaliśmy od wolontariusza – opiekuna rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Pani Romana wraz synem Wiesławem byli bardzo wzruszeni. Pani Romana na widok paczek zaczęła płakać i mówić, że jest bogata. Pierwszy raz w życiu otrzymała pomoc, dzięki której przeżyje radosne święta. Ucieszyła się na widok gwiazdy betlejemskiej, od razu znalazła dla niej miejsce i podlała wodą. Nie mogła uwierzyć, że otrzymała dwa fartuchy, które będę jej zawsze przypominać o Darczyńcy. Pan Wiesław tak jak mama nie mógł uwierzyć, że istnieją ludzie, którzy chcą się dzielić z innymi.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Serdecznie dziękuję za wybór mojej rodziny, która dzięki Państwu została obdarowana tak wspaniałą paczką. W imieniu swoim i rodziny życzę Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Mam nadzieję, że okazane dobro wróci do Państwa z dwukrotnością.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Serdecznie dziękuję za pomoc, którą otrzymałam. W życiu nigdy nie otrzymałam żadnej pomocy. Jestem bardzo wzruszona i szczęśliwa, bo po raz pierwszy będę miała prawdziwe, spokojne i radosne święta.


                                                                                                                  Anna Skowrońska

Comments