Szkolny Turniej w LoL'a

opublikowane: 12 maj 2019, 03:55 przez Agnieszka Grzymska
Chcemy podzielić się z Wami wrażeniami ze Szkolnego Turnieju w LoL'a , który odbył się w ZS2. Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy to atmosfera. Lekkie podniecenie jakie wyzwala rywalizacja, ale też wzajemne porozumienie ludzi mających tak wiele wspólnych zainteresowań.

Teraz fakty: w turnieju wzięły udział 4 drużyny, które są wymienione według zajętych miejsc:

poza wszelką konkurencją, zresztą najlepsza:

drużyna absolwentów TI (klasa p. Danieli Dziadkowiec)

I miejsce drużyna klasy II TI

II miejsce uczniowie z klasy III TI

III miejsce Logistycy (absolwenci i aktualni uczniowie)

Całość zorganizował i przeprowadził Piotr Pietrasiński wraz z kilkoma kolegami z Samorządu Uczniowskiego.

Oto czym podzielił się z nami jeden z uczestników turnieju Mateusz Kraska, absolwent TI:

Jest wiele postaci w League of Legends lecz jedna zasługuje na szczególną uwagę. To Tahm Kench - Król Rzeki! Posiada on niezwykle ciekawą i nietypową mechanikę rozgrywki, dlatego też postanowiłem grać tylko tą postacią. Lata praktyki doprowadziły mnie do 2 miejsca na serwerze EUNE pod względem ilości punktów maestri (1,5M). Początkowo grałem nim jak support lecz z biegiem czasu i zmian w League of Legends postanowiłem przenieść się na topa. Niech żyje Król!