Szkolny Test Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce

opublikowane: 23 mar 2017, 07:48 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 23 mar 2017, 07:48 ]

W dniu 7 kwietnia 2017 roku na 4 lub 5 godzinie lekcyjnej odbędzie się w naszej szkole Szkolny Test Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce. Jego celem jest sprawdzenie poziomu wiedzy naszych uczniów z zakresu przedsiębiorczości,  sytuacji ekonomicznej Polski, bieżących wydarzeń gospodarczych w kraju i na świecie oraz zachęcenie do ciągłego poszerzania wiadomości w tym zakresie. Udział w konkursie wezmą wszyscy uczniowie klas I, II i III technikum (informatycznego, handlowego, ekonomicznego, organizacji reklamy, logistycznego).

Nagrodą dla klasy, która drużynowo zbierze największą ilość punktów (w przeliczeniu na jednego ucznia) będą godziny bez pytania: 3, 2 i 1 w kolejności miejsc od pierwszego do trzeciego.

Indywidualni zwycięzcy przechodzą do II etapu (10 najlepszych), w którym rywalizować będą o atrakcyjne nagrody rzeczowe. Finał rozegrany zostanie wg formuły programu „Jeden z dziesięciu”. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Teście.

Regulamin do pobrania w załączniku

ĉ
Agnieszka Grzymska,