Szkolny Test Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce

opublikowane: 3 mar 2016, 09:45 przez Agnieszka Grzymska

W dniu 4 kwietnia 2016 roku odbędzie się w naszej szkole Szkolny Test Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce. Jego celem jest sprawdzenie poziomu wiedzy naszych uczniów z zakresu przedsiębiorczości,  sytuacji ekonomicznej Polski, bieżących wydarzeń gospodarczych w kraju i na świecie oraz zachęcenie do ciągłego poszerzania wiadomości w tym zakresie.

Udział w konkursie wezmą wszyscy uczniowie klas II i III techników związanych z obszarem kształcenia administracyjno-usługowym (wszystkie zawody zdające kwalifikacje z literką A.). Są to uczniowie kształcący się w zawodach: technik ekonomista, technik logistyk, technik organizacji reklamy i technik handlowiec. Z pozostałych klas zapraszamy chętnych, którzy zgłaszać powinni się do 18 marca 2016 roku do pani Grażyny Blicharz lub p. Angeliki Dziubak.

Nagrodą dla klasy, która drużynowo zbierze największą ilość punktów (w przeliczeniu na jednego ucznia) będą godziny bez pytania: 4,3 i 2 w kolejności miejsc od pierwszego do trzeciego.

Indywidualni zwycięzcy przechodzą do II etapu (10 najlepszych), w którym rywalizować będą o atrakcyjne nagrody rzeczowe. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Teście.

ĉ
Agnieszka Grzymska,