Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

opublikowane: 16 lis 2017, 05:44 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 18 lis 2017, 08:48 ]
Pierwszy dzień Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 13.11.2017 roku. W #zs2chełmno uczniowie wzięli udział w zajęciach sportowych fitness i joga. Prowadziły te zajęcia dwie wolontariuszki Marta z Włoch i Laura z Austrii. Następnie zostały przeprowadzone zajęcia na temat „ABC wolontariatu za granicą" oraz informacja europejska dla młodzieży uczącej się.
Drugiego dnia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 14.11.2017 w Auli szkolnej odbył się panel dyskusyjny na temat „Działalność gospodarcza człowieka i społeczna odpowiedzialność biznesu”. Zaproszeni goście to Przedstawiciel Urzędu Miasta Chełmna, Urzędu Pracy, Lokalnej Grupy Działania oraz Młodzieżowego Centrum Kariery.