Sukcesy artystów z klasy I TOR

opublikowane: 3 gru 2018, 08:26 przez Agnieszka Grzymska

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w dwóch konkursach fotograficznych o tematyce przyrodniczej. Start w rywalizacjach, zakończył się sukcesem artystów z ZS 2.

Pierwszy konkurs, organizowany był przez Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. O miano najpiękniejszych prac w temacie: „Przydrożna zieleń”, rywalizowało blisko 500 zdjęć, nadesłanych z 48 placówek województwa.  Z przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych osób, znalazły się dwie nasze koleżanki: Weronika Bielak (ITOR) i Emilia  Wiśniewska (ITOR).

Drugi z konkursów – „Jesienna przygoda z przyrodą”, organizowany był przez Starostwo Powiatowe w Chełmnie. Tutaj, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, zanotowaliśmy podwójny sukces. Okazało się, że po raz kolejny doceniono talent Emilii Wiśniewskiej, która zajęła I miejsce oraz III lokatę przyznano Aleksandrze Turno (ITOR).

Gratulujemy młodym fotografom, życzymy dalszych udanych występów.