Sukces naszego ucznia w olimpiadzie filozoficznej

opublikowane: 3 sty 2017, 11:13 przez Mariusz Andrzej Szymański   [ zaktualizowane 4 sty 2017, 10:23 ]

W ostatnim czasie dotarło do naszej szkoły oficjalne potwierdzenie  kolejnego osiągnięcia ucznia klasy IV TL, Rafała Ignaczaka, który wziął udział w XXIX edycji ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej.  Rafał zakwalifikował się do II(pisemnego) etapu. Napisana przez niego na etapie szkolnym praca pt. Pomiędzy autonomią a zaangażowaniem: kulturotwórcza rola sztuki (cokolwiek to znaczy!) zyskała akceptację komisji w Toruniu. Rafał Ignaczak znalazł się w elitarnym gronie 19 młodych filozofów okręgu toruńskiego, pośród uczniów z Torunia, Bydgoszczy, Inowrocławia i Grudziądza. Kolejne zmagania czekają Rafała 18 lutego 2017 r. Nad przebiegiem przygotowań do olimpiady  czuwa opiekun dydaktyczny ucznia p. Grzegorz Ryckowski.