Sukces logistyków w VII OOL

opublikowane: 4 lis 2014, 03:51 przez Anna Herbut - Giżyńska

W dniu 10 października br. uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie technik logistyk wystartowali w I etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej pod hasłem: Zapasy z zapasami. Ponad pół tysiąca uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski  z sukcesem przeszło szkolne eliminacje. W tym zacnym gronie znalazło się trzech uczniów  z ZS nr 2 w Chełmnie, w tym dwóch uczniów z klasy IV TL i jeden uczeń z klasy III TL.  Teraz Nasi logistycy przygotowują się do grudniowego startu w okręgowym etapie turnieju.

Zmagania były bardzo trudne, bo w październikowym, pierwszym etapie olimpiady wzięło udział blisko 7,5 tys. uczniów z 285 szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z Naszej młodzieży. Gorąco Wam gratulujemy!!!

W zawodach drugiego stopnia, które odbędą się 5 grudnia br. weźmie udział 515 olimpijczyków, którzy najlepiej rozwiązali 25 pytań testowych, dotyczących gospodarki zapasami oraz ogólnej wiedzy logistycznej. Aby znaleźć się w finale, muszą stawić czoła nie tylko utalentowanej konkurencji z całego kraju, ale przede wszystkim prawidłowo odpowiedzieć na kolejne 25 testowych pytań.