Stypendystka Prezesa

opublikowane: 2 gru 2013, 04:19 przez j.marszalek@zs2.edu.pl
Informuję, że w gronie tegorocznych stypendystów Prezesa Rady Ministrów  jest najlepsza uczennica naszej szkoły Izabela Łepek z kl. IV TL.

Iza znalazła się wśród  226 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiegoktórzy w dniach 13 i 14 listopada br.  otrzymali to zaszczytne wyróżnienie.

Gratulujemy!

Przy okazji przypominam, że stypendium Prezesa Rady Ministrów może być przyznane uczniowi szkoły dla młodzieży, której ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Stypendysta  powinien otrzymać promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazać się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.