Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

opublikowane: 27 lis 2015, 04:58 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 27 lis 2015, 05:24 ]
Najlepsi uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego odebrali w Toruniu stypendia Prezesa Rady Ministrów. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Szkolni „geniusze” oraz dyrektorzy szkół zaproszeni zostali przez Jolantę Metkowską, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty na uroczystość z udziałem Ewy Mes, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. 24 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu stypendyści odebrali oficjalne dyplomy Prezesa Rady Ministrów. Wśród nagrodzonych była uczennica klasy IV TE Patrycja Rutkowska (piąta z lewej strony).