Spotkanie logistyków z oficerem WKU Grudziądz

opublikowane: 24 maj 2015, 10:39 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 24 maj 2015, 10:42 ]

W dniu 21 maja bieżącego roku szkolnego uczniowie Naszej szkoły kształcący się w zawodzie technik logistyk z innowacją pedagogiczną brali czynny udział w kolejnych zajęciach prowadzonych w ramach współpracy z służbami mundurowymi. Tym razem spotkanie w WOJSKU. Na początek wykład- Jakie wymogi trzeba spełnić, aby dostać się do służby wojskowej, jakie są terminy naboru?,… to tylko niektóre z pytań, jakie pojawiły się podczas wykładu w Jednostce Wojskowej w Chełmnie.

Zadanie dla młodzieży przygotował szef sekcji wychowawczej cz.p.o.ppor. Robert Wal z JW3136 w Chełmnie. Po wykładzie uczniowie mieli możliwość udziału w pokazie działania kompanii drogowo- mostowej, co z pewnością wniosło wiele pozytywnych emocji.

Dziękujemy Dowódcy JW. 3136 w Chełmnie Panu ppkł. Kazimierzowi Wołowiec za umożliwienie Naszej młodzieży czynnego udziału w zajęciach szkoleniowych.

Nauczyciele ZS nr 2 z Chełmna