Ruszyła innowacja pedagogiczna pt. „Edukacja w zakresie rozwijania wiadomości i umiejętności przydatnych w zawodzie przedstawiciela handlowego”

opublikowane: 31 paź 2017, 03:08 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 31 paź 2017, 03:08 ]

30 października2017r. rozpoczął się kolejny etap realizacji zadań zaplanowanych w ramach innowacji pedagogicznej pt. „ Edukacja w zakresie rozwijania wiadomości i umiejętności przydatnych w zawodzie przedstawiciela handlowego”. Zajęcia zorganizowane we współpracy z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną poprowadziła pani dr Małgorzata Zabłocka, absolwentka Szkoły Trenerów Psychologicznego Treningu Grupowego, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego. W zajęciach brali udział uczniowie z klasy III TH, a pieczę nad organizacją i tematyką sprawowała Anna Herbut- Giżyńska, współautorka innowacji. Kluczowe umiejętności szlifowane na warsztatach, a dotyczące efektywnej komunikacji w czasie rozmowy z klientem oraz pokonywania barier, z pewnością przydadzą się nie tylko w relacjach czysto zawodowych.