Przedstawienie "Oliver Twist"

opublikowane: 15 paź 2016, 05:56 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 15 paź 2016, 05:57 ]

To już kolejna wycieczka uczennic i uczniów naszej szkoły na sztukę teatralną w języku angielskim. W wyjeździe do Kinoteatru Adria w Bydgoszczy w iście angielską pogodę, 11października 2016r uczestniczyło 37 uczniów z różnych klas.

- Przedstawienie "Oliver Twist" oparte na powieści Karola Dickens'a wystawiane przez aktorów TnT Theatre Britain w reżyserii Paula Stebbings'a a. Poruszającą muzykę, która doskonale uzupełniała całość spektaklu skomponował Tomas Johnson. Młodzi ludzie mieli okazję sprawdzić swoje kompetencje językowe. Nie było to łatwe, aktorzy bowiem często używali trudnego w odbiorze londyńskiego slangu.

Opiekę nad uczniami sprawowali: p.J.Jaszczak, p.M.Torbińska, p.M.A.Szymański oraz p.D.Wójcik