Projekt unijny pt. „Nowoczesne kształcenie zawodowe w powiecie chełmińskim – II"

opublikowane: 17 mar 2021, 10:31 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 17 mar 2021, 10:34 ]
Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 uczestniczą w zajęciach umożliwiających zdobywanie dodatkowych uprawnień (kwalifikacji zawodowych) w ramach projektu unijnego pt. „Nowoczesne kształcenie zawodowe w powiecie chełmińskim – II”. Zajęcia odbywają się w małych grupach z zachowaniem odpowiednich odstępów oraz reżimu sanitarnego. Dzięki nim uczniowie mają szansę na zwiększenie swojej pozycji na rynku pracy. Tematyka realizowanych zajęć to:
- zajęcia specjalistyczne na prawo jazdy kat. B,
- zajęcia specjalistyczne ze spawania metodą TIG i MAG,
- zajęcia specjalistyczne z bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach,
- zajęcia specjalistyczne dla kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym II WJO,
- zajęcia specjalistyczne na samobieżne podesty ruchome I P,
- zajęcia specjalistyczne z obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego kat IIS.