Szkoła‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego

opublikowane: 9 wrz 2021, 22:11 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 17 wrz 2021, 11:03 ]
Jak co roku rozpoczynamy prezentację kandydatów startujących w wyborach do Samorządu Uczniowskiego.
1)
"Cześć!
Nazywam się Martyna Nitka, chodzę do klasy III technikum logistycznego po gimnazjum i jestem kandydatką do samorządu szkolnego na rok 2021/2022. Do samorządu startuję, ponieważ chcę zobaczyć moje możliwości oraz chciałabym pomóc w imprezach szkolnych i konkursach. Uważam się za osobę kreatywną i pomocną. Od kilku lat biorę udział w różnych imprezach jako wolontariuszka więc w samorządzie najbardziej chciałabym być w sekcji wolontariackiej. Obiecuję, że Was nie zawiodę i byłoby mi niezmiernie miło gdybyście oddali na mnie swój głos. Pozdrawiam!"
2)
"Witam, jestem Łukasz Nüssler. Uczęszczam do 2 klasy technikum logistycznego. Mówią na mnie Popo.
Mam 16 lat i chciałbym pomóc naszej szkole stać się lepszą. Chciałbym być przewodniczącym, ponieważ mam ambitne plany. Mam nadzieje, że mogę liczyć na wasze poparcie. Miłego dnia."
3)
"Hej! Nazywam się Natalia Małek i chodzę do klasy IIITE/TR. Jestem miłą osobą, zawsze staram się pomóc ludziom w potrzebie. Gdy wyznaczam sobie cele to nie odpuszczam po pierwszej porażce, tylko robię wszystko aby je spełnić. Nie przeraża mnie zarządzanie grupą, ponieważ jestem zorganizowana i stanowcza. Nie boję się wyrażać swojej opinii, więc nie miałabym problemu aby walczyć i załatwiać Wasze prośby."
4)
"Cześć! Nazywam się Natalia Nowińska i jestem uczennicą klasy III TR/TIp .
Do samorządu startuje, ponieważ chcę zobaczyć moje możliwości oraz chciałabym pomóc w imprezach szkolnych i konkursach. W wolnym czasie uwielbiam rysować oraz jeździć na rolkach. Myślę że jestem osobą kreatywną, odpowiedzialną oraz otwartą. Dużo osób mi mówiło, że nadaje się do SU, więc warto spróbować. 😊"
5)
"Witam!
Nazywam się Oliwia, jestem uczennicą klasy III TI/TRp. Do samorządu szkolnego startuję, ponieważ uważam, że warto próbować nowych rzeczy. Do moich zainteresowań należą: rysowanie ołówkiem, kredką, oraz węglem, robienie zdjęć i słuchanie muzyki. Jestem otwarta na propozycje i zrobię wszystko aby im sprostać."
6)
"Cześć!
‌Nazywam się Jagoda Lemanowicz i jestem uczennicą klasy III technikum ekonomicznego. Jestem osobą kreatywną, która zawsze dąży do wyznaczonego celu. Kandyduje do samorządu szkolnego ponieważ mam wiele pomysłów na nowe i ciekawe zmiany oraz wydarzenia w szkole. Chciałabym zorganizować wiele imprez szkolnych, które umilą nam czas w szkole, aby powróciły szkolne niepytajki (to wymaga zgody dyrektora). Jestem otwarta na propozycje innych i zawsze staram się pomóc, jeżeli jest taka potrzeba. Będzie mi bardzo miło, jeżeli oddacie na mnie swój głos!"
7) "Witam! Nazywam się Kacper Bruś i kształcę się w drugiej klasie technikum informatycznego w naszej szkole. Tak jak można się domyślić startuję w wyborach do samorządu uczniowskiego. Mam już za sobą doświadczenie w byciu członkiem samorządu. Jestem świetnym mówcą oraz bardzo kreatywną, komunikatywną oraz przede wszystkim pracowitą osobą. Posiadam wiele ambitnych planów. Pragnę by w szkole żyło się lepiej. Liczę, że moja kandydatura zyska wasze wsparcie."
8)

"Hej, jestem Aga. Chodzę do 2TL. Uwielbiam muzykę, filmy, książki i rysowanie. Jestem kreatywna i staram się zawsze wykonywać zadania. Jestem otwarta na wasze propozycje i liczę na głos."


Comments