Pożeganie Absolwentów

opublikowane: 24 kwi 2020, 01:37 przez Agnieszka Grzymska
                                                    Drodzy Absolwenci!

Dziś kończy się czteroletni okres pobytu w naszej szkole. Czas nauki, sprawdzianów, egzaminów, ale też czas przyjaźni, zabawy, wycieczek i uroczystości. Przychodzi nam się żegnać w niecodzienny sposób i w wyjątkowych okolicznościach. Kiedy cztery lata temu podjęliście decyzję o nauce w Zespole Szkół nr 2, zostaliście przywitani przez Dyrektora Szkoły i wychowawców w sposób uroczysty, na boisku szkolnym. Dziś niestety nie mamy takiej możliwości, żeby chociażby uścisnąć Wam dłoń i podziękować za ten czas spędzony razem. Wierzymy, że uda nam się spotkać i dochować tradycji (może przy okazji wręczenia świadectw maturalnych). Życzymy Wam wytrwałości i motywacji do nauki przed egzaminami maturalnymi i zawodowymi. Życzymy również zdrowia i wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za wszystko, co wnieśliście do naszej społeczności szkolnej.

Dyrektor, grono pedagogiczne,

pracownicy administracji i obsługi