Powitanie WIOSNY na Szkolnej

opublikowane: 25 mar 2015, 13:00 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 26 mar 2015, 06:42 ]
20 marca -  zaćmieniem Słońca, konkursami, radosnymi selfie, muzyką i fraszkami przywitaliśmy wiosnę
Tego dnia wiosennie, radośnie i kolorowo zrobiło się w naszej szkole.

Wasza pomysłowość na  wiosenne selfie przyprawiła jury o niezły zawrót głowy. Po długiej i burzliwej naradzie  III miejsce zajął Przemek Prowancki z kl. II c, II miejsce – Andżelika Limanowska z kl. II TE, laureatem konkursu zaś został Mateusz Kraska z kl. II TI.

Ponadto dwuosobowe drużyny z 17 klas wzięły udział w konkursie „Savoir vivre na co dzień”. Po dogrywce najlepsi okazali się przedstawiciele klasy I TE/TI – Dawid Jordan i Szymon Pilkiewiecz, II miejsce zajęli Agata Reiwer i Łukasz Wittkowski z kl. IV TL, zaś III – Weronika Michalczyk i Damian Urbański z kl. I TOR.

W konkursie NATURA MOICH OKOLIC zwyciężyła uczennica kl. II c ZSZ – Paulina Liśkiewicz, która napisała fraszkę pt.: Szalona wiosna. Ponadto również za fraszki o tematyce wiosennej nagrodziliśmy: Przemysława Prowanckiego i Martę Zwolińską także z kl. II c ZSZ.

W konkursie WIOSNA W OBIEKTYWIE wyróżnienia za fotografię z pierwszymi oznakami wiosny otrzymali: Piotr Kordecki i Maurycy Szyca – uczniowie kl. II TI.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok!