Ruszyły zajęcia z decoupage...

opublikowane: 23 wrz 2017, 09:03 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 23 wrz 2017, 09:05 ]

23 września br. odbyły się pierwsze zajęcia specjalistyczne dla TH i TOR (origami, decoupage, florystyka). Zajęcia prowadzone są dla dwóch grup przez nauczycieli z ZS nr 2 w Chełmnie: p.Agnieszkę Grzymską i p.Annę Herbut- Giżyńska w ramach programu unijnego pt. "Nowoczesne kształcenie zawodowe w powiecie chełmińskim." Pierwsze spotkanie zostało poświęcone omówieniu zasad pracy, programu zajęć, a także zdiagnozowaniu oczekiwań  uczniów. Nie obyło się bez pierwszych form kreatywnej pracy. W związku z tym, że właśnie co rozpoczęła się kalendarzowa jesień, uczestnicy zajęć przygotowali jesienne bukiety.