Podsumowanie konkursów z okazji Dnia Edukacji Narodowej

opublikowane: 24 paź 2020, 01:26 przez Agnieszka Grzymska
Z wielką przyjemnością podajemy wyniki konkursów związanych z obchodami Dnia Edukacji Narodowej, jakie miały miejsce w naszej szkole 13 października. W konkursie plastycznym polegającym na stworzeniu najpiękniejszych i najbardziej pomysłowych życzeń dla pracowników naszej szkoły zwyciężyła klasa III TOR. Drugie miejsce zajęła klasa II TI/TRp a trzecie klasa II TLp. Gratulujemy!!! Drugi konkurs polegał na odpowiedzeniu na pytania dotyczące nauczycieli naszej szkoły. W zabawie udział wzięło 336 osób, zarówno uczniów jak i nauczycieli. Absolutnie bezkonkurencyjny okazał się pan Rafał Sierko, który odpowiedział bezbłędnie na wszystkie pytania i uzyskał 15210 punktów. Drugie miejsce zdobyła Zuza Rudolf z IITL, która również odpowiedziała poprawnie na wszystkie pytania uzyskując łącznie 13850 punktów. Trzecie miejsce przypadło Natalii Waleckiej z I TR, która także znała poprawne odpowiedzi na 100% pytań i uzyskała w sumie 13700 punktów. Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a pana Rafała, Zuzę i Natalię zapraszamy po odbiór nagród do pani Jaszczak.