Koncert charytatywny „Budzimy Sandrusię”

opublikowane: 24 kwi 2015, 02:20 przez Mariusz Szymański   [ zaktualizowane 21 maj 2015, 10:57 przez Agnieszka Grzymska ]

22 kwietnia  w auli naszej szkoły odbył się koncert charytatywny „Budzimy Sandrusię”. Koncert  powstał dzięki współpracy Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Caritas z panem Tomaszem Jarmołkiewiczem i Chełmińskim Domem Kultury a zebrana kwota 3515 zł zasiliła konto Sandry w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.  W tym dniu usłyszeliśmy dziewczyny z zespołu Teacher’s Crew: Justynę Tajl, Roksanę Kaszewską, Anię Kubinę, Kasię Seehaber, Ewelinę Leszek i Zuzię Smoleń. Niezapomniane wrażenia zapewniła nam również grupa cyrkowa „Circolo” z Krusina, Robert Jasik Jasiński, beatboxerzy – Michał Sentkowski i Piotr Knels oraz Patrycja Rutkowska & Marcin Machel, Klaudia Tomaszewska i Dominika Kuźlik. Gwiazdą wieczoru była grupa Pure Land School. W trakcie koncertu odbyły się również 3 licytacje, w czasie których sprzedaliśmy fantastyczne gadżety ofiarowane przez wielu  przedsiębiorców oraz osoby prywatne.

Wszystkim wykonawcom oraz darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Już dziś zapraszamy na trzecią odsłonę charytatywnego grania pod nazwą Budzimy Sandrusię. Trzeci z zaplanowanych koncertów odbędzie się 30 czerwca w Rondzie.