Patryk Pliszczyński przewodniczącym samorządu uczniowskiego ZS2

opublikowane: 31 paź 2017, 02:58 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 31 paź 2017, 03:01 ]

Mamy już wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego!! Na początek statystyki: do głosowania przystąpiło 267 uczniów #zs2chelmno. Oddano tylko jeden nieważny głos.

Najwięcej głosów (120) zdobył Patryk Pliszczyński z klasy III TL. Drugie miejsce zajął Patryk Mądzielewski z klasy III TI (116 głosów), a trzecia lokata należy do Dominika Kwiatkowskiego z klasy III TL (113 głosów). To oznacza, że od dzisiaj przewodniczącym naszej szkoły został Patryk Pliszczyński, a Patryk Mądzielewski i Dominik Kwiatkowski będą pełnić funkcje jego zastępców.

Jak wiecie, do wyborów zgłosiło się aż dwunastu kandydatów. Mamy cudowną wiadomość - wszyscy oni, cała dwunastka, wejdą w skład nowego samorządu! Podczas pierwszego spotkania ustalone zostaną zadania dla wszystkich członków nowego samorządu. Będzie się działo!

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom wyborów oraz wszystkim pozostałym kandydatom. Życzymy udanego roku - pełnego inicjatyw, fajnych pomysłów, i szalonych szkolnych imprez!

Opiekunem Rzecznika Praw Ucznia został pan Mariusz Andrzej Szymański - 119 głosów.