Otrzęsiny klas pierwszych 2017

opublikowane: 17 paź 2017, 02:01 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 17 paź 2017, 02:04 ]

11 października 2017 tj. miesiąc z okładem, kiedy to główni bohaterowie tego wydarzenia przekroczyli mury naszej dostojnej #zs2chełmno odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, które udały się w 100%. Na zdjęciach zobaczycie, że na pewno nie są przerażonymi pierwszoroczniakami, wręcz przeciwnie, widać, że czują się tu dobrze, lubią się zabawić i już teraz można powiedzieć, że wniosą dużo dobrego do naszej szkolnej społeczności. Uczniowie klas pierwszych brali udział w różnych ciekawych oraz zabawnych konkurencjach, takich jak: mycie naczyń, zrobienie warkocza czy łowienie jabłek. Wybrani uczniowie musieli zjeść dziwnie smakujące ciasteczka, a po ich konsumpcji odpowiadać na pytania o szkole (prostsze i trudniejsze), inni rysowali Bellę i jej różę, przyczepiali ogon osiołkowi oraz strzelali z łuku. Wychowawcy pierwszoklasistów również nie mogli narzekać na nudę - brali udział w quizie na temat bajek! Otrzęsiny przygotowała klasa IITOR/TE z p.Blicharz. Uczniowie klas pierwszych z wychowawcami dziękują za super zabawę przygotowaną specjalnie dla nich.